Atletsko društvo Štajerska je organiziralo letošnje posamezno področno prvenstvo v atletiki za mlajše in starejše učence, ki je potekalo na obnovljenem atletskem stadionu Poljane. Tekmovanja se je udeležilo 15 učencev naše šole.

Izstopa rezultat Pie Jarc, ki je v kategoriji mlajših učenk (letnik 2004 in mlajše) osvojila v disciplini teka na 300 m odlično 2. mesto.

Med deset uvrščenih tekmovalcev se je uspelouvrstiti še Amini Spahič (7. mesto na 60 m mlajše učenke), Filipu Dobrijeviću Zlatoperju (5. mesto na 300 m starejši učenci), Maticu Gosniku (8. mesto na 300 m mlajši učenci) in Aljoši Ciringerju (10. mesto v skoku v daljino za mlajše učence).

Vsem omenjenim in ostalim nastopajočim učencem, ki so zastopali našo šolo, iskrene čestitke za trud in športno vedenje!

Fotke s tekmovanja:

(Skupno 278 obiskov, današnjih obiskov 1)