V dvorani Tabor je potekalo občinsko in področno prvenstvo v namiznem tenisu za mlajše in starejše učenke in učence. Tekmovanja se je udeležilo šest igralcev naše šole, ki so tekmovali v kategoriji učencev od  6. do 9. razreda.  Kiara Korat in Yvonna Nuša Pelko, ki sta igrali v kategoriji starejših učenk, sta izpadli v prvem krogu tekmovanja.  V kategoriji starejših učencev je v prvem krogu izpadel Tino Godec, v drugem Maj Matevž Kušter in Žan Zemljič. Najboljšo uvrstitev je dosegel Maj Godec, ki se je uspel uvrstiti med osem najboljših igralcev tekmovanja.

Žal smo morali v ekipnem delu tekmovanja priznati premoč OŠ Angel Besednjak, ki je po ogorčeni borbi v odločilni tekmi mešanih parov premagala našo ekip z rezultatom 3:2. Ekipo naše šole so zastopali Kiara Korat, Yvona Nuša Pelko, Maj Godec in Maj Matevž Kušter.

Vsem učencem čestitke za prikazano igro.

Nekaj utrinkov s tekmovanja:

(Skupno 832 obiskov, današnjih obiskov 1)