Druženje ob knjigi

Mednarodna zveza za mladinsko književnost je proglasila 2. april, rojstni dan Hansa Christiana Andersena, za mednarodni dan knjig za otroke. Letos smo na naši šoli dan knjige za otroke praznovali na prav poseben način. Dobili smo se v petek, 31. 3., popoldne in se prepustili pravljičnemu svetu knjig. Naši učenci so se udeležili treh delavnic, povezanih s tematiko branja in knjig:

– V večnamenskem prostoru so si lahko izdelali čisto svojo kazalko ali celo dve.
– V knjižnici so prisluhnili pravljičnemu svetu zgodb.
– V učilnici so prisluhnili šesto- in osmošolcem, ki so prebrali dramsko delo.

Vmes smo se posladkali še s palačinkami, ki so jih pripravile tri devetošolke, ter tako zaključili teden v prijetni družbi in ob prijetnem opravilu.

(Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Nerazvrščeno

 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost