Obnovljen atletski stadion Poljane je v organizaciji Atletskega društva Štajerska gostil posamično področno prvenstvo v atletiki za mlajše in starejše učenke in učence. Našo šolo je zastopalo 24 učencev, ki so dosegli nekaj odličnih rezultatov.

V kategoriji mlajših učencev je Tian Kosec zmagal v skoku v višino, Amina Spahić je osvojila bronasto medaljo v teku na 60 m, prav tako pa se je bronaste medalje veselil Matic Gosnik v teku na 300 m.

Med starejšimi učenci se je najbolj izkazal Luka Imperl, ki je v skoku v višino osvojil srebrno medaljo.

S četrtim mestom so se izkazali še Anika Žvarc v skoku v daljino, Ardi Bytyqi v suvanju krogle in štafeta učencev        4 x 100 m v postavi Ognjen Dubravac, Alen Islamaj, Ardi Bytyqi in Nino Bričič.

Vsem učencem, ki so nastopali na tekmovanju iskrene čestitke za športno vedenje in tekmovalni duh!