Na atletskem stadionu Poljane, je v organizaciji AD Štajerska, potekalo občinsko in področno prvenstvo v atletiki za mlajše in starejše učenke in učence OŠ. Našo šolo je zastopalo najmanjše število učencev v zadnjih 30. letih. Tekmovanja se je udeležila le ena učenka in sedem učencev šole, ki nosi ime po narodni herojinji. Kljub temu pa je maloštevilna zasedba dosegla lep uspeh z osvojitvijo 3. medalj.

V teku na 60 m je med starejšimi učenkami Tara Vrhovšek osvojila bronasto medaljo z rezultatom 8.55. Med starejšimi učenci je v skoku v daljino z rezultatom 5.67 metra Tino Godec osvojil 3. mesto. Ajdin Husika pa je med mlajšimi učenci prav tako osvojil bronasto medaljo v metu vorteksa z metom, ki je meril 49.13 metra. Vsem omenjenim in ostalim tekmovalcem naše šole čestitke za športno obnašanje in trud, ki so ga prikazali na tekmovanju!

Nekaj utrinkov s tekmovanja:

(Skupno 232 obiskov, današnjih obiskov 1)